O MNIE

17.11.2015 r.

Witam Was na moim blogu!

Przyznam szczerze, że na początku sama nie wiedziałam jak dokładnie ukierunkowany będzie blog, jedno było pewne, że będę pisać o zdrowiu.. Myślałam jednak, że będą to w większości artykuły, mówiące o naturalnych metodach leczenia chorób, czy naturalnych kosmetykach, czyli ziołach, leczniczych roślinach, recepturach na sprawdzone specyfiki.  Jednak z czasem zaczęłam zamieszczać tu także przepisy na proste, zdrowe dania. Bo oprócz leczenia, wykorzystującego zioła i całą szeroko pojętą naturę – bardzo ważne jest także zdrowe odżywianie.. i bo ono właśnie jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki zdrowotnej.

W moich artykułach chcę pokazać Wam, że można żyć zarówno ekologicznie jak i ekonomicznie, że zdrowe, wcale nie musi znaczyć drogie, a w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. O czym sama przekonuję się już od kilku lat, wykorzystując rozwiązania którymi dzielę się z Wami na blogu.

Na szczęście zdrowy styl życia zaczął być po prostu modny i powstaje coraz więcej witryn, które go promują. Od porad związanych z odżywianiem, po oczywiście te, które dotyczą aktywności fizycznej. Dlatego ja również zachęcam Was do zmiany nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i związanych z szeroko pojętym stylem życia.  A jeśli już zaczniecie na dobre, to zapewniam, nigdy się nie zatrzymacie. Trzymam kciuki!

„Człowiek poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc„.

                                                                                                       – Dalajlama

By Nasze Życie wyglądało jednak inaczej…

2 myśli na temat “O MNIE”

  1. Bardzo ciekawa stronka 🙂 jutro zamierzam przetestować przepis na pasztet z cukini , hmm… jestem ciekawa czy zdrowo=smacznie ,bo to różnie z tym bywa 🙂

    1. To prawda – różnie to bywa z tym zdrowym jedzeniem – kojarzy się najczęściej z jarskimi daniami pozbawionymi smaku i jedzeniem kiełków na śniadanie obiad i kolację. Ale na szczęście te diety odchodzą już chyba w zapomnienie i pojawia się coraz więcej propozycji, które mimo że zdrowe mają też smak i to całkiem niezły:P
      PS Cieszę się że witrynka się podoba, zapraszam do czytania kolejnych postów:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.